Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Andrzejkowy prezent

Akwarium o pojemności 375 litrów podarowali Zespołowi Szkół Specjalnych w Łomży „akwariusze”, czyli członkowie Polskiej Społeczności Akwarystycznej. Akwarium stanęło w szkolmy korytarzu i cieszy oczy i serca nie tylko dzieci i młodzieży.

- Akwariusze, bo tak o sobie mówią  to grupa ludzi, pasjonatów akwarystyki – jak przekazuje Anna Siedlanowska - w piątek 29 listopada 2019 roku odwiedzili Zespół Szkół Specjalnych w Łomży z ogromnym prezentem. W ramach współpracy ze szkołami i placówkami oświatowo- wychowawczymi promują akwarystykę wśród dzieci i młodzieży, współpracują z osobami niepełnosprawnymi. 
- Projekt  Akwariuszy „Wszyscy razem” przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dar jaki otrzymaliśmy to 375 litrowe akwarium, które już cieszy oczy i serca nie tylko dzieci i młodzieży – podkreśla Anna Siedlanowska. - Ekipa profesjonalistów, którzy na naszych oczach, w kilka godzin stworzyli prawdziwe dzieło sztuki akwarystycznej, to Akwariusze z Białegostoku i Łomży: Robert, Michał, Andrzej,  Adam z Drozdowa reprezentujący forum akwarystyczne akwariumonline.pl oraz  Marcin  z Akwaria.Pro. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Zespół Szkół Specjalnych w Łomży w realizacji  marzeń o własnym akwarium, dającym możliwość poznawania przez dzieci tajników podwodnego świata i podziwiania jego piękna. 
Osoby i firmy, które wspierały Akwariuszy w realizacji tego wyjątkowego projektu to: Akwaria.Pro, ALU-MAR Poznań, Tropical, Zoolek, Aquel, Sklep zoologiczny STODOŁA Gdańsk, Magazyn Akwarium, Muzeum Przyrody w Drozdowie, akwariumonline.pl oraz do wielu  akwarystów przyjaciół. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę