Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dwa zgony bezdomnych jednego dnia

Główne zdjęcie
"Mieszkanie" bezdomnych obok torów

Dwa ciała prawdopodobnie bezdomnych znaleziono w czwartek w Łomży. Najpierw – po godzinie 8. rano odnaleziono ciało mężczyzny w rejonie torowiska przy ul. Kolejowej, a dwie godziny później ciało drugiego mężczyzny – po drugiej stronie torowiska przy Alei Legionów. Informację o znalezieniu także ciała drugiego mężczyzn potwierdza Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Obaj nieboszczycy prawdopodobnie byli bezdomnymi. Na razie nie wiadomo czy zgony mogą być ze sobą związane. 

Na miejscu pracują policyjni specjaliści, którzy pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności  śmierci obu mężczyzn.

Okres jesienno-zimowy, kiedy temperatury spadają, jest szczególnie trudnym czasem dla osób bezdomnych. Z powodu obniżenia temperatury pojawia się ryzyko wychłodzenia organizmu. Policjanci apelują o reagowanie w sytuacji jeśli zauważymy człowieka leżącego na chodniku, czy śpiącego na ławce. Wystarczy zadzwonić na numer alarmowy 112 i poinformować dyżurnego by pomoc ruszyła. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę