Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Rekordziści prędkości we wsi

Z prędkościami od 118 km/h do 136 km/h usiłowali przejechać przez podłomżyńskie miejscowości kierowcy, którym policjanci zatrzymali prawa jazdy. Rekordzista wpadł w Bożejewie Starym, gdy przekroczył dozwoloną prędkość aż o 86 km/h.

Rekordzistą okazał się 31-latek kierujący oplem. Zatrzymali go policjanci w piątek, gdy na przebiegającej przez Bożejewo drodze krajowej nr 64 jechał z prędkością 136 km/h. 

W niedzielę policyjny punkt kontrolny zlokalizowany był natomiast w miejscowości Ratowo Piotrowo na drodze wojewódzkiej nr 677. Tam zatrzymany został do kontroli drogowej 56-letni kierujący seatem, który w obszarze zabudowanym jechał 132 km/h, czyli przekroczył dozwoloną prędkość o 82 km/h i 54-letni kierowca kia, który jechał z prędkością o 68 km/h wyższą niż dozwolona (118 km/h).

Policjanci podkreślają, że oba miejsca kontroli prędkości samochodów zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Piratom drogowym policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy. Wszyscy zostali również ukarani mandatami karnymi i otrzymali po 10 punktów karnych.  

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę