Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Tragiczny wypadek w Zambrowie!

Na ulicy Łomżyńskiej ciężarówka zderzyła się z busem. Jedna osoba nie żyje, 7 zostało rannych. Do wypadku doszło w rejonie skrzyżowania do miejscowości Klimasze. Jadący samochodem ciężarowym na łuku drogi uderzył jadącego z naprzeciwka busa. Jak twierdzi dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, winę za spowodowanie wypadku ponosi prawdopodobnie kierowca ciężarówki, który nie zachował należytej ostrożności na drodze.

W Zambrowie pada deszcz, warunki jazdy trudne. Na miejscu wypadku wciąż pracuje ekipa policyjna, która ustala szczegóły zdarzenia. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę