Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie z łosiem

Około 18,30 na DK 63 pomiędzy Podgórzem a Wygodą doszło do zderzenia samochodu dostawczego i łosia. Ludziom nic poważnego się nie stało, zwierzę zginęło.

Około kilometra od Podgórza w kierunku Zambrowa za wzniesieniem dostawcze auto uderzyło prawdopodobnie lusterkiem i bokiem w łosia. Zwierzę jeszcze na poczatku żywe zostało na drodze a poszkodowane auto zatrzymało się dopiero na stacji paliw w Wygodzie. Łoś po niedługim czasie zdechł. 

Obszar ten znajduje się na mapie migracyjnej zwierząt, dlatego szczególnie jesienią, należy zachować ostrożność i czujność przejeżdżając odcinek pomięrzy Podgórzem a Zambrowem. Na tym odcinku wielokrotnie na przestrzeni ostatnich lat dochodziło do kolizji z udziałem dzikich zwierząt.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę