Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst sponsorowany

Szanowni Wyborcy,

Spotykamy się na ulicy, patrzymy sobie w oczy, ale tak naprawdę się nie znamy. Moim miastem jest Łomża. Tu mieszkam, wychowałem się, rozpocząłem karierę zawodową i założyłem rodzinę. Pracując poznałem problemy przedsiębiorców, służby zdrowia i codzienne sprawy nurtujące mieszkańców naszego regionu. Znam potrzeby inwestycyjne oświaty, gospodarki komunalnej i rolnictwa.

Od trzech lat zajmuję się inwestycjami w moim mieście. Łomża zdobyła 4 miejsce w rankingu najlepiej zarządzanych miast w Polsce. Wyprzedził nas tylko Poznań, Rybnik i Kraków. Uważam że rozwój naszego regionu nie jest możliwy bez inwestycji publicznych. Pora skończyć dyskusję o konieczności budowy dróg i obwodnic i wreszcie zacząć je budować! Jesteśmy województwem, w którym przez ostatnie lata nie wybudowano ani metra autostrady, czy drogi ekspresowej.

Będę popierał wszelkie działania zmniejszające bezrobocie. Wolność przedsiębiorczości, konkurencja gospodarcza, uproszczony system podatkowy, zmniejszone koszty pracy, to sprawdzone działania służące powstawaniu miejsc pracy i powiększaniu dochodów polskich rodzin.

Jesteśmy regionem z wielkim potencjałem turystycznym i rolniczym, a naszym skarbem są wykształceni i pracowici ludzie. Dziś jedynie niesprawiedliwy podział środków unijnych przeszkadza naszemu województwu w szybkim wyrównaniu poziomu infrastruktury i tworzeniu nowych miejsc pracy. Od pokoleń w mojej rodzinie wyznajemy zasadę „Zasobna wieś, to bogate miasto”.

W swojej pracy zawsze kierowałem się zasadą Pełnej Odpowiedzialności. Będę dążył do zlikwidowania przywilejów władzy i wprowadzenia odpowiedzialności wysokich urzędników za błędne decyzje.

Swoją pracą dla Łomży udowodniłem, że jestem człowiekiem, który pracuje, a nie tylko obiecuję.

Kandydując do Sejmu RP pragnę przyczynić się do wprowadzenia zmian od dawna potrzebnych Polsce, naszemu województwu, naszemu regionowi, naszym samorządom.


Proszę Was o głos.

Z poważaniem

Marcin Brunon Sroczyński
Kandydat na Posła RP

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę