Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Strażacy „myją” Legionów i Sikorskiego

Paliwo wylało się z jadącego przez Łomżę samochodu. Długie jej plamy ciągną się kilkaset metrów przez aleję Legionów i ul. Sikorskiego. Do akcji musieli włączyć się strażacy, którzy usuwają z jezdni niebezpieczne i śliskie plamy. Ruch – zwłaszcza na alei legionów - jest utrudniony.

Na alei Legionów plama oleju napędowego ciągnie się od okolic skrzyżowania z ul. Marii Skłodowskie – Curie  do skrzyżowania z ul. Romana Dmowskiego. Na ul Generała Władysława Sikorskiego plama oleju sięga od okolic skrzyżowania z ul. Zawadzką do ronda Witolda Lutosławskiego na skrzyżowaniu z Szosą do Zambrowską. 
Na miejscu pracują strażacy, którzy neutralizują olej za pomocą sorbentu, co powoduje utrudnienia w ruchu. Nie wiadomo jak długo potrwa jeszcze akcja „mycia” ulic.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę