Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radionadzieja.pl

Drożej za bilety zamiejskie MPK

Podwyżka weszła w życie już 1 września i wynosi od 10 do 20 procent. Decyzję o podwyższeniu cen biletów pozamiejskich podjął miejski przewoźnik, bo – jak mówi dyrektor Bogusław Szczech – drastycznie podrożało paliwo. Bilet pozamiejski wieloprzejazdowy kupiony u kierowcy kosztował 5 złotych 40 groszy, teraz kosztuje 30 groszy więcej. Jednorazowy bilet w kiosku kosztuje - normalny 2 zł, szkolny - 1 zł.

Aby dojechać czerwoniakiem z Łomży do Wizny trzeba skasować bilet wart 6 złotych, szkolny kosztuje złotówkę mniej. Tyle samo zapłacimy chcąc dojechać do Niwkowa i Morgownik. Jadąc z Łomży do Bronowa czy Dobrzyjałowa musimy skasować bilet za 5 złotych lub szkolny za 4 złote, podobnie wybierając trasę do Krzewa i Rakowa.
Dyr Szczech podkreśla, że miasto do kosztów kursów pozamiejskich nie dokłada, ale trzeba je kontynuować, bo proszą o to okoliczni mieszkańcy. Autobusy MPK wyjeżdżają na teren gminy Łomża, Nowogród, Wizna i Piątnica – najdalsze wyjazdy sięgają ponad 20 kilometrów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę