Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 15.09.2005

1. W dniu dzisiejszym (15 września 2005r) odbyło się kolegium Kapituły tytułu "Podlaski Urząd Przyjazny Przedsiębiorcom”. W obradach pod przewodnictwem Pana Wojewody Marka Strzalińskiego udział wziął w imieniu Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Prezes Rady Maciej Krzysztof Zajkowski. Prezentacji podmiotów zgłoszonych do tak zaszczytnego tytułu dokonali: Pan Mirosław Sienkiewicz – Dyrektor Izby Celnej w Białymstoku oraz Pan Edward Kosakowski– Naczelnik Podlaskiego Urzędu Skarbowego. W ocenie kapituły obydwa urzędy gwarantują najwyższą jakość obsługi klientów oraz przyjazny stosunek do podmiotów gospodarczych z którymi na co dzień przychodzi im się stykać.
Z naszej strony gratulujemy tytułu i zachęcamy innych do tak pozytywnej pracy jaką wykazują nagrodzone Urzędy.

2. Wczoraj (14 września 2005 r.) w siedzibie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej odbyło się spotkanie Rady Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej z przedstawicielami Instytutu Polskiej Przedsiębiorczości oraz Europejskiej Unii Kobiet w osobach Pani Przewodniczącej Nelli Rokita i przedstawiciela z Łomży, Pani Alicji Agaty Gołaszewskiej. Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali: Prezes Maciej Zajkowski, V-ce Prezes dr Stanisław Kaczyński, V-ce Prezes Józef Kosiorek, Pani Danuta Rafałowska, Pan Leszek Gołaszewski oraz Pan Bernard Szymański.
Na spotkaniu, mimo obecności Pani Nelli Rokita, żony znanego polityka, nie poruszano żadnych tematów politycznych. Rozmowy skupiły się na sprawach gospodarczych i problemach polskiej, a także lokalnej przedsiębiorczości.
Artykuł na temat spotkania znajdziecie Państwo w naszym serwisie internetowym pod adresem www.iph.lomza.pl

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę