Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Mleczarnie są Trendy

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita w Wysokim Mazowieckim na drugim, a SM Mlekopol z Grajewa na trzecim miejscu – to klasyfikacja największych i najlepszych mleczarni w kraju według dwutygodnika Agro Trendy. Zwycięzcą konkursu została spółka Danone z Warszawy, a na drugie miejscu ex aequo z Mlekovitą uplasowała się OSM w Kole. W rankingu uczestniczyły 54 przedsiębiorstwa, reprezentując niemal połowę krajowej branży mleczarskiej.

Spółdzielnie Mleczarskie z Grajewa i Wysokiego Mazowieckiego laury zbierały także w innych klasyfikacjach przeprowadzonych przez Agro Trendy. Mlekopol z Grajewa został liderem w skupie mleka w Polsce. Spółdzielnia w 2004 roku skupiła 762 mln litrów mleka, i tym samym wyprzedziła Mlekovitę z Wysokiego Mazowieckiego, która ze skupem 537 mln litrów znalazła się na drugim miejscu.
Największym eksporterem w branży w 2004 roku była mleczarnia Mlekovita, która wywiozła zagranicę produkty o wartości 320 mln zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę