Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Legionów

Co najmniej jedna osoba została poszkodowana w wypadku do którego doszło przed godziną 15. na skrzyżowaniu alei Legionów z ul. Romana Dmowskiego w Łomży. To centrum Łomży, a wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu, ale - jak podają policjanci - aleja Legionów jest przejezdna.

Do wypadku doszło najprawdopodobniej gdy kierowca niebieskiego vana marki dodge wyjeżdżał z ul. R. Dmowskiego i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy BMW, który jechał aleją Legionów w kierunku skrzyżowania z ul. gen. Władysława Sikorskiego i dworca autobusowego.
Po wypadku na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia. Jedna z nich zabrała osobę poszkodowaną i na sygnale przewiozła ją do szpitala. 

Na miejscu zdarzenia są także policjanci, którzy będą wyjaśniać jego okoliczności. Muszą także udrożnić ruch, bo po wypadku tworzą się korki.    

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pt, 25 października 2019 15:19
Data ostatniej edycji: pt, 25 października 2019 15:39:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę