Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Mercedes roztrzaskał się na drzewie

Groźny wypadek na drodze Jednaczewo – Szablak. Samochód osobowy na zakręcie wypał z drogi i uderzył w drzewo. Jechały nim cztery osoby. Co najmniej dwie z nich odniosły poważne obrażenia. Strażacy musieli rozcinać karoserię, aby je wyciągnąć ze zniszczonego samochodu.

Do wypadku doszło około godziny 9. Z pierwszych informacji wynika, że samochód marki mercedes jechał w kierunku miejscowości Szablak. Na zakręcie zjechał na lewą stronę i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policjanci, którzy szczegółowo będą wyjaśniać okoliczności wypadku, podają, że co najmniej dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pt, 25 października 2019 09:30
Data ostatniej edycji: pt, 25 października 2019 10:15:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę