Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Trwa rozbudowa Centrum Rehabilitacji Caritas w Łomży

Prace trwają w jednym skrzydle budynku – gdy się zakończą, na II piętrze mieścić się będą pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a w podpiwniczeniu – część rehabilitacyjna z przeznaczeniem na fizjoterapię. Rozbudowa centrum – to koszt rzędu 800 tys złotych. Połowę inwestycji sfinansuje Urząd Marszałkowski w Białymstoku. W środę przebieg prac w centrum śledził wicemarszałek województwa podlaskiego Krzysztof Tołwiński. Po wizycie marszałek nie miał wątpliwości, że prace zakończą się w terminie – czyli do połowy grudnia tego roku. Zaznaczył, że placówka - poprzez zwiększenie powierzchni użytkowej - stanie się bardziej otwarta dla potrzebujących.

Już teraz na brak pacjentów Centrum Rehabilitacji Caritas nie narzeka. Dziennie z zabiegów i porad korzysta tu blisko 200 osób. Centrum działa od 2002 roku staraniem Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Działa w nim poradnia rehabilitacji i neurologii oraz ośrodek dla dzieci z autyzmem, które mogą korzystać z hipoterapii. Na początku przyszłego roku centrum chce uruchomić zabiegi hydroterapii – już teraz ubiega się o środki z PFRON-u na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę