Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Drogowcy w piątek na rondzie Kościuszki

Główne zdjęcie
Rondo Kościuszki

Na jutro (piątek 25 października) zaplanowane jest malowanie oznaczeń na jezdni Placu Tadeusza Kościuszki w Łomży. Prace mają być wykonywane od godziny 7. rano do 15. po południu a w związku z nimi „zostanie wyłączony wewnętrzny pas ronda” - informuje Łukasz Czech z ratusza.

Plac Tadeusza Kościuszki to newralgiczne miejsce w Łomży. Utrudnienia w ruchu w tym miejscu powodują problemy z płynnym przejazdem w znaczniej części miasta i po bliskiej Piątnicy. Zapowiadając na piątek prace związane z odnowieniem oznakowania poziomego jezdni, miejscy urzędnicy już dziś proszą o ostrożną jazdę.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę