Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wiejski Ośrodek Aktywności Społecznej w Grądach - infrastruktura społeczna dla mieszkańców.

W piątek 18 października Grzegorz Palka - Burmistrz Nowogrodu podpisał z wykonawcą Zakładem Remontowo-Budowlanym mgr Sylwester Zawadzki umowę na realizację przebudowy i rozbudowy budynku remizy OSP w Grądach na Wiejski Ośrodek Aktywności Społecznej. To infrastruktura społeczna dla mieszkańców wiosek Grądy, Sławiec, Grzymały.

We wtorek 22 października przekazano wykonawcy teren i plac budowy. Zakończenie robót planowane jest na koniec maja 2020 r.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020, Oś VIII: Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej, Działanie 8.6. Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego, Typ projektu nr 8 projekty z zakresu infrastruktury społecznej.

materiał promocyjny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
cz, 24 października 2019 09:44
Data ostatniej edycji: cz, 24 października 2019 12:19:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę