Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pijany rozjechał „kolegę”

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił Białorusin, który ciężarówką z umyślnie miał rozjechać innego Białorusina. Do śmiertelnego wypadku doszło w poprzednią sobotę w Szumowie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Zambrowie.  Z ustaleń śledczych wynika, iż Andrei K. znajdując się w stanie nietrzeźwości (0.97 mg/1 alkoholu w wydychanym powietrzu) umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym w ten sposób, że kierując samochodem ciężarowym wraz z przyczepą i widząc, iż pokrzywdzony Dmitry M. znajduje się z przodu pojazdu, kontynuował jazdę, w następstwie czego pokrzywdzony spadł na podłoże i dostał się pod pojazd mechaniczny, w wyniku czego doznał obrażeń ciała skutkujących zgonem na miejscu zdarzenia.
Andrejowi K., obywatelowi Republiki Białorusi, przedstawiono zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, tj. przestępstwa z art. 177§2kk i art. 178§ 1 kk. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Zambrowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę