Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Stracili prawo jazdy

Główne zdjęcie
Zbójna na Krajowej mapie zagrożeń bezpieczeństwa

Dwóch kolejnych zbyt szybkich kierowców straciło prawa jazdy. Obaj wpadli na policyjny pomiar prędkości w Zbójnej. Jedne z nich jechał o 63 km/h, a drugi „tylko” o 56 km/h za szybko.

Jak przekazuje policja do zatrzymania obu kierowców w Zbójnej doszło wczoraj po godzinie 10. Najpierw został zatrzymany 31-letni kierujący mercedesem, który jechał w terenie zabudowanym z prędkością 113 km/h. Kwadrans później wpadł 27-letni kierowca BMW, który jechał z prędkością 106 km/h. Mężczyźni stracili prawo jazdy. Każdy z nich został również ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych. Policja dodaje, że w obu przypadkach miejsce kontroli drogowej zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Zgodnie z prawem kierowca, który w obszarze zabudwanym jedzie z predkością o ponad 50 km/h wyższą niż dozwowlona, traci prawo jazdy na trzy miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę