Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Mogło być niebezpiecznie

Główne zdjęcie
fot. Czytelnik

Wielkie bele słomy spadły z przyczepy rolniczej wprost na jezdnię. Na szczęście żadna z nich nie uderzyła w jadące drogą samochody.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu na  nowym rondzie zbudowanym tuż za granicą administracyjną Łomży na drodze do Nowogrodu. Kierowca ciągnika rolniczego z przyczepą, na której było kilkadziesiąt dużych bel, zjeżdżając na nową obwodnicę Kupisk zgubił kilkanaście z nich.
- Ze zgłoszenia, które otrzymaliśmy wynikało, że bele blokują ruch na drodze Łomża – Nowogród, ale policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, ustalili, że bele znajdują się poza jezdnią – informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.
Bele leżały przede wszystkim na zjeździe z ronda na nową jeszcze nie oddana do użytku obwodnica Kupisk. Brulińska dodaje, że w związku z tym nie podejmowano żadnych czynności wobec kierowy, który szybko miał je uprzątnąć.

Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik
cz
pon, 21 października 2019 10:10
Data ostatniej edycji: pon, 21 października 2019 11:53:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę