Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zgubiła się w lesie kobietę szukając... ojca grzybiarza

W środę wieczorem do dyżurnego Policji zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, twierdząc, że potrzebuje pomocy, gdyż zgubiła się w lesie. 38-latka poszła szukać swojego ojca, który wyszedł zbierać grzyby i nie wracał. Do zdarzenia doszło w jednym z kompleksów leśnych na terenie gminy Rajgród.

Kobieta nie potrafiła podać swojego dokładnego położenia. Funkcjonariusze wiedzieli tylko, że kobieta znajduje się w lesie w rejonie miejscowości Bełda. Policjanci z Posterunku Policji w Rajgrodzie cały czas rozmawiali z kobietą przez telefon, zapewniając ją, że pomoc już nadchodzi i wkrótce zostanie odnaleziona. W tym samym czasie szukali zagubionej 38-latki, próbując ustalić jej dokładną lokalizację. Dzięki dobrej znajomości topografii terenu, kobieta już po niespełna godzinie została odnaleziona. 38-latka była przestraszona i wyziębiona, jednak jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Okazało się, że jej ojciec – grzybiarz w tym czasie przebywał już w domu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę