Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Fromelc-Pawelczyk będzie dyrektorem MBP

Teresa Fromelc-Pawelczyk kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży ma być nową dyrektor miejskiej placówki. To ona zdecydowanie wygrała konkurs ogłoszony przez prezydenta Łomży.

Teresa Fromelc-Pawelczyk zastąpi na stanowisku Krystynę Sobocińską (62 lata), która funkcję dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży pełni od 28 lat. Ze stanowiskiem i pracą ma się pożegnać z końcem października. Wówczas funkcję dyrektora MBP przejmie Teresa Fromelc-Pawelczyk. Wcześniej prezydent Łomzy Mariusz Chrzanowski formalnie musi zatwierdzić wynik konkursu i powołać ją zarządzeniem na to stanowisko.

cz
śr, 16 października 2019 09:14
Data ostatniej edycji: śr, 16 października 2019 09:49:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę