Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Włamali się w niedzielę... po wino

29-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta zostali zatrzymani przez policję i usłyszeli zarzuty w związku z kradzieżą z włamaniem do domu jednorodzinnego w Łomży. Łupem sprawców padły butelki z winem... Dokładnie 5 butelek

Do włamania doszło w niedzielę przed południem. Dyżurny łomżyńskiej komendy Policji otrzymał sygnał, że z domu na terenie Łomży, ktoś przez balkon wynosi jakieś rzeczy. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce i ustalili, że po dostaniu się do wnętrza domu jednorodzinnego poprzez uszkodzenie drzwi balkonowe, skradziono z niego... 5 butelek wina.

W trakcie sprawdzania posesji, w ręce mundurowych wpadł siedzący w krzakach 29-letni mężczyzna. Niedługo później podczas patrolowania ulic miasta, zatrzymana została podejrzewana o współudział w przestępstwie 26-letnia kobieta. 

Oboje byli kompletnie pijani. Badanie alkomatem mężczyzny wykazało ponad 3, a kobiety – blisko 3,4 promila alkoholu w organizmie. 

Zatrzymani trafili na niedzielę i noc do policyjnej izby zatrzymań, a w poniedziałek, gdy wytrzeźwieli, usłyszeli zarzuty. W związku z tym, iż mężczyzna był już karany sądownie za podobne czyny, odpowiadał będzie w warunkach recydywy. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do dziesięciu lat.

Policja nie informuje o odzyskaniu łupu, a stwierdzona we włamywaczach ilość promili wskazuje, że całość mogli od razu skonsumować. 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę