Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Czterech mężczyzn trafiło do szpitala, piąty - wynika z relacji świadków – miał oddalić się przed przybyciem służb. W okolicach wsi Kolonia Gród na drodze Szczuczyn-Wąsosz kierowca audi z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Gdy pierwsze jednostki strażaków dotarły na miejsce wypadku jedna osób znajdowała się pod zniszczonym samochodem, a trzy osoby nieprzytomne leżały obok pojazdu.

Do wypadku doszło około godziny 12.20. Policja, która ustala dokładne okoliczności wypadku podaje, że samochodem podróżowało pięciu młodych mężczyzn. Samochód wypadł z drogi i roztrzaskał się o drzewo. Na miejsce wypadku wezwano śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafiły cztery osoby. Stan co najmniej trzech z nich jest poważny.
- Jak wynika z relacji świadków jeden z mężczyzn oddalił się przed przybyciem służb – podaje policja.  Mężczyzny poszukiwano przez około trzy godziny. Po godzinie 15. poinformowano o odnalezeniu go i że "jest mu udzielana pomoc medyczna". 

Droga była całkowicie zablokowana do godziny 15.30.

230804070022.gif
Foto: fot. KPP Grajewo
Foto: fot. KPP Grajewo
Foto: fot. KPP Grajewo
cz
pt, 11 października 2019 14:05
Data ostatniej edycji: pt, 11 października 2019 16:32:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę