Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 października 2022 napisz DONOS@
Kolakowski440.png

Poseł Lech Antoni Kołakowski

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy Łomży i Ziemi Łomżyńskiej. Po raz kolejny staję przed Państwem prosząc o głosy poparcia w niedzielnych wyborach parlamentarnych. Proszę o poparcie dla siebie, dla Prawa i Sprawiedliwości i dla Polski. Przede wszystkim proszę, aby to był głos za rozwojem Łomży, Ziemi Łomżyńskiej i naszej Ojczyzny. Przez wiele lat dobijaliśmy się, aby nasze sprawy był ważne, a nasz głos brany pod uwagę w Białymstoku, Warszawie czy nawet Brukseli. Wreszcie mamy realną szansę na rozwój. To jest dobry czas dla Polski i Polaków i robię wszystko co możliwe, aby był to dobry czas dla Łomży i Ziemi Łomżyńskiej.

Dzięki Państwa zaufaniu i głosom oddawanym na mnie w kolejnych wyborach mam możliwość aktywnego działania w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Dopiero cztery lata temu przejęliśmy władzę w kraju z rąk ludzi, dla których takie miasta jak Łomża, czy regiony jak Ziemi Łomżyńska były jedynie miastami i terenami pomiędzy miejscami, które miały się rozwijać. Doświadczamy tego boleśnie na przestrzeni ostatnich 20 lat, gdy Łomża została pozbawiona statusu stolicy województwa, wielu jednostek i setek jeśli nie tysięcy miejsc pracy. Byliśmy bezsilni, gdy burzono hale dawnej Bawełny, czy budynki po jednostce wojskowej. Ale razem, silnym jednym głosem, opowiedzieliśmy się za budową drogi ekspresowej Via Baltica przez Łomżę, a niedługo potem razem sprzeciwialiśmy się planom rozebrania linii kolejowej do naszego miasta. Choć byliśmy mniejsi, słabsi niż oni, wygraliśmy, bo połączyła nas ważna sprawa. Sprawa niemalże życia i śmierci naszego miasta i naszego regionu. 
Dziś nikt nie podważa zasadności budowany Via Baltica przez Łomżę, choć jeszcze kilka lat temu silnie przeciwko temu protestowali. Nie sprzeciwiają się podjętym przeze mnie planom zbudowania przez Łomżę i Kolno  nowej linii szybkiej kolei, zapewniającej nam dogodne połączenie z Warszawą i Mazurami, mimo że jeszcze rok temu usiłowali to wyśmiać.

Ale żeby Łomża i Ziemia Łomżyńska mogły być silne, mogły realizować przedsięwzięcia zapewniające jej mieszkańcom możliwości rozwojowe, potrzebni są ludzie, którzy nie będą obawiać się walczyć o jej sprawy także z silniejszymi. Reprezentując Państwa w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej nigdy nie stchórzyłem, nie złamałem danego Wam słowa.

Szanowni Państwo tylko Prawo i Sprawiedliwość może w tych wyborach wprowadzić do polskiego Sejmu posła z Łomży. Przeciwnicy chcą nas osłabić i rozbić. 

W niedzielę 13. października zapraszam do pójścia do lokali wyborczych. Proszę Państwa o głosy na mnie Lecha Antoniego Kołakowskiego, kandydata nr 7 na liście Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Ja Państwa nie zawiodłem, dotrzymałem słowa. Droga ekspresowa, szybka kolej i Województwo Łomżyńskie - to jest realna szansa na rozwój Łomży i Ziemi Łomżyńskiej. 

Lech Antoni Kołakowski
poseł na Sejm RP 
szef struktur PiS Miasta Łomża

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

cz
pt, 11 października 2019 08:13
Data ostatniej edycji: pt, 11 października 2019 08:17:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę