Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
Kolakowski440.png

Europoseł, profesor Karol Karski popiera posła Lecha Antoniego Kołakowskiego

Główne zdjęcie
Poseł Lech Antoni Kołakowski i europoseł prof. Karol Karski

13. października dokonujemy bardzo ważnego wyboru. To dzień, w którym zdecydują się losy Polski. Będę głosował na Lecha Antoniego Kołakowskiego. To jest bardzo dobry kandydat, który wiele dobrego zrobił dla Polski, Polaków, dla naszego regionu, a także dla Ziemi Łomżyńskiej.

13. października dokonujemy bardzo ważnego wyboru. To dzień, w którym zdecydują się losy Polski. Będę głosował na Lecha Antoniego Kołakowskiego. To jest bardzo dobry kandydat, który wiele dobrego zrobił dla Polski, Polaków, dla naszego regionu, a także dla Ziemi Łomżyńskiej.  To on przyciąga tutaj środki, które są wykorzystywane na rozbudowę linii kolejowych, które wkrótce właśnie będą przebiegały przez Łomżę, na co bardzo długo czekaliśmy wkrótce się ziści. To on interweniował w sprawie nowych inwestycji drogowej, z których niektóre są realizowane a niektóre będą już bardzo szybko widoczne. Jest on osobą na którą należy głosować jeśli chce się dobra Polski, dobra naszego regionu, dobra Ziemi Łomżyńskiej. Ja nie będę miał w tym zakresie żadnej wątpliwości. Ta kratka przy nazwisku Lech Antoni Kołakowski to jest to miejsce, które należy zaznaczyć. Głos oddany na Lecha Antoniego Kołakowskiego to głos oddany na Polskę, to głos oddany na Ziemię Łomżyńską. 

prof. Karol Karski
Poseł, kwestor Parlamentu Europejskiego
Rzecznik Dyscypliny Prawa i Sprawiedliwości

  
Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

cz
cz, 10 października 2019 13:32
Data ostatniej edycji: cz, 10 października 2019 13:49:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę