piątek, 06 grudnia 2019 napisz DONOS@

Utrudnienia w ruchu po wypadku na 61

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. W okolicach wsi Dzięgiele za Stawiskami zderzyły się dwa samochody osobowe. Ruch odbywa się wahadłowo.

fot. KPP Kolno
fot. KPP Kolno

Do wypadku doszło ok. godziny 13.30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika że kierowca renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy mercedesa. W wyniku zderzenia się samochodów obrażenia doznali 54-letni kierowca renaulta i 49-letnia pasażerka mercedesa. Oboje zostali zabrani do szpitala. Policja podaje, że kierowca mercedesa w wieku 46 lat był trzeźwy. 
Policjanci jeszcze ustalają stan trzeźwości kierowcy renaulta i dokładne okoliczności wypadku.

191129105123.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę