Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia w ruchu po wypadku na 61

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. W okolicach wsi Dzięgiele za Stawiskami zderzyły się dwa samochody osobowe. Ruch odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło ok. godziny 13.30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika że kierowca renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy mercedesa. W wyniku zderzenia się samochodów obrażenia doznali 54-letni kierowca renaulta i 49-letnia pasażerka mercedesa. Oboje zostali zabrani do szpitala. Policja podaje, że kierowca mercedesa w wieku 46 lat był trzeźwy. 
Policjanci jeszcze ustalają stan trzeźwości kierowcy renaulta i dokładne okoliczności wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę