Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
Muzyk_listwa.png

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Łomży, drodzy Sąsiedzi, serdeczni Przyjaciele!

nadszedł ten wyjątkowy moment, dla naszego Kraju, Miasta i Regionu, gdy ważą się losy Polski. Kandyduję do Sejmu RP z listy Prawa i Sprawiedliwości. Za kilka dni zdecydujemy przy wyborczych urnach czy to wszystko, co dobrego udało się zrealizować w ostatnich latach, będzie miało swój dalszy ciąg.

Szanowni Państwo,

wielki polski poeta Cyprian Kamil Norwid napisał: Aby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć, skąd się wyszło.

Jak wielu Rodaków pochodzę ze wsi. To Zalesie Poczynki w gminie Śniadowo. Wychowałam się tam, gdzie ceni się pracowitość, uczciwość, wiarę, patriotyzm, rodzinę.

W Łomży mieszkam już ponad 23 lata. Wykształcenie zdobywałam w Lublinie i Warszawie, doświadczenie zawodowe zgromadziłam w Warszawie, Białymstoku i w Łomży. Charakter i zasady wyniosłam z domu rodzinnego. Całuję za wszystko z wdzięcznością ręce mojej Mamy i Taty, Barbary i Stanisława Wiśniewskich. Zawsze podkreślałam, że najważniejsza jest dla mnie w życiu rodzina, moje korzenie, patriotyzm i szacunek do pracy.

Wszystko, co się w moim życiu liczy, zawdzięczam tradycyjnemu katolickiemu wychowaniu. Jestem z tego dumna. Kardynał Stefan Wyszyński powiedział: Po Bogu, Ojczyzna jest dla mnie najważniejsza. Jak w wielu polskich domach, wsłuchiwałam się w opowiadania o moich przodkach wywożonych na Syberię i katowanych w ubeckich więzieniach. Pamiętam wielkie zaangażowanie mojego Taty, w tworzenie rolniczej „Solidarności”. Znam smak trudu na roli, ale także wytrwałej pracy w biznesie, w nauce oraz kształceniu młodzieży, w samorządzie.

Pracując dla miasta i regionu zrealizowałam wiele ważnych projektów. Czyniłam wszystko by Łomża była prawdziwym sercem regionu.

Drodzy Państwo,

pozytywnie odpowiedziałam na propozycję kandydowania do Parlamentu, bo czuję się silna i gotowa do dalszej pracy na rzecz Łomży i Ziemi Łomżyńskiej.

Jestem głęboko przekonana, że ci, którzy piastują odpowiedzialne funkcje powinni odznaczać się pokorą i szacunkiem. Wszyscy jesteśmy równi. Nigdy nie zgodzę się na nieuzasadnione przywileje władzy. Jestem z Polski, w której nie „załatwia” się spraw pod stołem. Polska nie może być poletkiem dla drobnych cwaniaczków.

Służba Polsce to ogromne wyzwanie. Potrzebny jest trzeźwy umysł i otwarte serce. Mój patriotyzm to równe traktowanie wszystkich obywateli, a nie dzielenie na lepszych i gorszych. Mój patriotyzm, to stawanie po stronie słabszych, potrzebujących pomocy. Mój patriotyzm to wspieranie polskich firm i polskich rolników.

W Sejmie chciałabym zająć się sprawami służby zdrowia, problemami ludzi starszych oraz kwestiami edukacji, gospodarki, samorządu i rolnictwa. Będę dla Państwa i z Państwem. Bycie posłem RP będę traktowała jako służbę dla mieszkańców Łomży i regionu.

Zapewniam, że jako poseł RP, z profesjonalizmem, pełnym zaangażowaniem i powagą będę pracowała dla Łomży i regionu. Zrobię wszystko byście byli Państwo dumni ze swojego reprezentanta, by Łomża była dumna.

Szanowni Państwo,

nie pozostawiajmy 13 października decyzji innym! Idźmy na wybory!

Zachęcam do oddania głosu na mnie: Agnieszkę Barbarę Muzyk, lista PiS, numer 11.

Wybierzcie kogoś, kto jest blisko Was, zna Wasze problemy i potrzeby, kto pracuje rzetelnie i żyje uczciwie oraz komu można zaufać.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

Agnieszka B. Muzyk

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

230804070022.gif
JJS
wt, 08 października 2019 23:05
Data ostatniej edycji: wt, 08 października 2019 23:12:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę