Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Nastolatkowie, którzy we wtorkowy wieczór zostali potrąceni przez samochód na przejściu dla pieszych przez aleję Piłsudskiego, i karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala, po wykonanych tam badaniach mogli wrócić do domów. Na szczęście nie odnieśli większych obrażeń, a jedynie ogólne potłuczenia. Kierowca, który kierował skodą stracił prawo jazdy.

Do wypadku doszło we wtorek wieczorem, około godziny 19.40, na przejściu dla pieszych przez aleję Piłsudskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Kazańską. Dwoje nastolatków przechodziło po oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych przez aleję Piłsudskiego od strony ul. Księcia Janusza w kierunku ul. Kazańskiej. Byli już na pasie ruchu prowadzącym od ronda Solidarności w kierunku Szosy Zambrowskiej i schodzili już z przejścia, gdy uderzyła w nich Skoda Oktawia. Potrąceni 15-letnia dziewczyna i 16-letni chłopak zostali zabrani przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na szczęście w tym wypadku nie odnieśli większych obrażeń i po badaniach mogli wrócić do domów. Policja podaje, że kierowca skody, 59-letni mężczyzna był trzeźwy. To mieszkaniec gminy Kolno. Policjanci wczoraj wieczorem zatrzymali mu prawo jazdy. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 08 października 2019 20:39
Data ostatniej edycji: śr, 09 października 2019 09:43:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę