Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tajemnicza śmierć

Ciało mężczyzny znalazł w sobotę grzybiarz w okolicach wsi Kałęczyn na terenie gminy Piątnica. Prokurator Karolina Szulkowska podaje, że wstępnie wykluczono udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci mężczyzny.

Zmarły to 51-latek. Jego ciało leżało na łące w pobliżu lasu. W sobotę rano znalazł je mężczyzna, który wybrał się tam na grzyby. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon. Ciało mężczyzny zabezpieczono na potrzeby śledztwa, które wszczęła Prokuratura Rejonowa w Łomży. Dziś mają odbyć się oględziny ciała, które być może odpowiedzą na pytanie o przyczynę śmierci. Póki co wykluczany jest udział osób trzecich.

 

cz
wt, 08 października 2019 09:04
Data ostatniej edycji: wt, 08 października 2019 10:01:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę