Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek za Konarzycami

Co najmniej jedna osoba została ranna po wypadku do którego doszło na drodze Łomża – Śniadowo. Pomiędzy Konarzycami a Konopkami zderzyły się cztery samochody osobowe. Na miejscu pracują służby ratunkowe, a droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło przed godziną 17. Z pierwszych informacji wynika, że jadący od strony Śniadowa w kierunku Łomży kierowca renaulta najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu, otarł się z jadącą w przeciwnym kierunku toyotą po czym czołowo zderzył się z jadącym za nią mercedesem. Czwarty samochód uczestniczący w zdarzeniu to hyundai, który jechał za renaultem. Jego kierowca widząc wypadek na drodze i chcąc uniknąć uderzenia w któryś z samochodów, zjechał do przydrożnego rowu.    
Droga wojewódzka nr 677 Łomża – Śniadowo została całkowicie zablokowana. 
Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Świadkowie podają, że przyjechały co najmniej dwie karateki pogotowia, kilka jednostek straży pożarnej i policjanci, którzy mają ustalić okoliczności i szczegółowy przebieg zdarzenia. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 07 października 2019 17:35
Data ostatniej edycji: pon, 07 października 2019 17:56:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę