Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Nastolatek z narkotykami

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Ponad 30 gramów marihuany i blisko 30 gramów amfetaminy miał 19-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego. Policjanci wcześniej zdobyli informacje, że może posiadać środki odurzające.

Przekazując informacje o zatrzymaniu młodego mężczyzny policjanci zaznaczają, że funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, posiadali informacje z których wynikało, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się po wejściu do mieszkania. W wyniku podjętych czynności, kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 32 gramy suszu roślinnego i 29 gramów białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. 19-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut i teraz odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę