Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Silny wiatr

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed silnym wiatrem, który po południu nadciągnie nad region. Prędkość wiatru w porywach może osiągać prędkość do 80 km/h.

Wydane ostrzeżenie obowiązuje dziś od godziny 16.00 do jutrzejszego poranka do godz. 6.00. W tym czasie synoptyk przewiduje wystąpienie dość silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska Tomasz Siemieniuk określił na 80%, a zagrożeniu nadał pierwszy stopień w trzystopniowej skali. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę