Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Śmieci w Nowogrodzie w górę

Mieszkańcy Nowogrodu będą więcej płacić za śmieci. Radni gminy podnieśli stawki opłat. Dotychczas za śmieci zbierane selektywnie w Nowogrodzie płacono po 12 zł od osoby, a nowa stawka jest o 5 zł wyższa.

W przypadku opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi gdy odpady są zmieszane, stawka opłaty od jednego mieszkańca będzie wynosiła 34 zł. To o 4 zł wyższa stawka niż dotychczas. 
Nowe stawki opłat za śmieci w Nowogrodzie zaczną obowiązywać od 1 listopada 2019 r.

Obowiązujące dotychczas stawki opłat za śmieci w Nowogrodzie zostały ustalone ponad dwa lata temu i były jednymi z najniższych w regionie łomżyńskim.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę