Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kandydatów do Senatu mniej

Główne zdjęcie
Andrzej Chmielewski

W wieku 59 lat zmarł Andrzej Chmielewski - szef Samoobrony w województwie podlaskim. Był jednym z czterech zarejestrowanych kandydatów na senatora w okręgu łomżyńsko-suwalskim.

Andrzej Chmielewski był prawnikiem z Augustowa. Przez wiele lat organizował protesty rolnicze w regionie. W latach 2006–2007 był wicemarszałkiem województwa podlaskiego. Kilkakrotnie obiegał się o wybór do polskiego parlamentu, ale to nigdy mu się nie udało. W październikowych wyborach miał wystartować do Senatu. Był jednym z czterech zarejestrowanych kandydatów.  
Po jego śmierci o senatorski mandat powalczą: Zenon Henryk Białobrzeski ze Zbójnej zgłoszony przez Polskie Stronnictwo Ludowe, Kornel Andrzej MORAWIECKI z Wrocław wystawiony przez Prawo i Sprawiedliwość oraz Janusz Wasilewski z podsuwalskiej wsi Tartak z komitetu „Kukiz15 do Senatu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę