Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek na DK 64

Zablokowana jest droga krajowa nr 64 Łomża – Jeżewo. Rano w okolicach wsi Targonie Wity kierujący sam. IVECO jadąc w kierunku Łomży w trakcie manewru wyprzedzania zjechał do rowu gdzie uderzył w drzewo. Zakleszczonego w zniszczonym samochodzie kierowcę musieli wycinać strażacy.

Droga Łomża – Jeżewo jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierowcom z Łomży zalecają objazdy drogą przez Zambrów lub Mężenin. Szczegółowe okoliczności wypadku są ustalane. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę