Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zapalił się Land Rover

Kierowca ratował się ucieczką, a płonący samochód uderzył w obwieszone plakatami wyborczymi barierki ochronne. Jadący przez środek Łomży Land Rover Freelander stanął w płomieniach. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło przed godziną 9. Land Rover jechał aleją Legionów do Ronda Tadeusza Kościuszki w kierunku dworca autobusowego. Świadkowie twierdzą, że już wcześniej za jadącym samochodem widać było ogień. Przy skrzyżowaniu z ul. Polową kierowca samochodu zatrzymał się przed czerwonym światłem sygnalizacji i wówczas został ostrzeżony, że samochód się pali. Mężczyzna wyskoczył z auta, które pozostawione na luzie zjechało kilkanaście metrów i zatrzymało się na barierkach skrzyżowania. Płonące auto ugasili wezwani na miejsce strażacy, który odłączyli także zainstalowaną w nim instalację gazową. W wyniku pożaru niemal doszczętnie spłonęła komora silnika Land Rovera, ale nikt z ludzi nie ucierpiał. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę