Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PEPEES dalej rośnie

Niemal 10 % zyskały na wartości akcje łomżyńskiego PEPEES-u podczas poniedziałkowej (12.09.2005) sesji Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Na zakończenie notowań za jedną akcję spółki płacono 48,70 zł, a w trakcie sesji momentami cena dochodziła nawet do 50 zł. PEPEES w poniedziałek był jedną z czerech spółek, które tego dnia zarobiły najwięcej.

Poniedziałkowa sesja była kolejną z rzędu podczas które akcje PEPEES zyskiwały na wartości. Rano akcje startowały z ceny 44,50 zł i zarobiły w ciągu jednej sesji 4 zł i 20 gr.

Walory spółki gwałtownie zaczęły rosnąć na początku sierpnia. Wówczas ich cena wynosiła jedynie 35 zł. Od tego czasu niemal bez przerwy akcje jedynej łomżyńskiej spółki notowanej na GPW rosną. W poniedziałek osiągnęły one cenę jaką miały na początku roku. Różnica polega na tym, że wówczas ceny spadały, a dziś rosną...
Podczas poniedziałkowej sesji GPW obrót na akcjach PEPEES-u wyniósł niemal 600 tys zł.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę