poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

Chodź z nami!!! - Tydzień bez samochodu

Nasze przedszkole bierze udział w akcji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (16 - 22 września 2019 r.), który w tegorocznej edycji jest poświęcony bezpiecznemu ruchowi pieszemu i rowerowemu oraz korzyściom, jaki może przynieść on dla zdrowia, środowiska i konta w banku! Serdecznie zachęcamy, aby w najbliższych dniach pozostawić swoje auto w garażu, a do przedszkola przyjść piechotą, bądź przyjechać na rowerze. W najbliższym tygodniu w placówce prowadzone będą działania mające na celu propagowanie akcji. Szczegóły u nauczycieli grup. Zapraszamy.

Agata Komorowska
nie, 15 września 2019 19:48
Data ostatniej edycji: nie, 15 września 2019 19:52:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę