Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Kradzież u jubilera

Jeden z łomżyńskich jubilerów miał zostać okradziony. Do zdarzenia doszło w piątkowe południe. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży potwierdza, że policjanci interweniują w związku ze zgłoszeniem kradzieży. Na razie policja nie podaje żadnych innych informacji w tej sprawie.

Okradziony miał zostać jeden ze sklepów jubilerskich znajdujących się przy ulicy Długiej. Na razie nie wiadomo jakiej wartości biżuteria miałaby zostać skradziona.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę