Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.onet.pl

Pijany kierowca przewoził dzieci

1,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca autobusu, którym przewożone były dzieci do szkół w Szczuczynie. Zatrzymany został przez policję po zakończonym kursie. Oficer prasowy komendy powiatowej policji w Grajewie Andrzej Łagodziński powiedział w poniedziałek PAP, że policjanci dostali sygnał od opiekunki dzieci w autobusie, która uznała, iż kierowca zachowuje się w dziwny sposób. Funkcjonariusze pojechali to sprawdzić.

Rzeczywiście okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Nie wiadomo, ile czasu prowadził autobus z dziećmi, zanim zatrzymał się przy remizie strażackiej w Szczuczynie, gdzie skontrolowali go policjanci.
Łagodziński powiedział, że mężczyzna wyjaśniał policji, iż pił alkohol poprzedniego dnia i uważał, że w poniedziałek jest na tyle trzeźwy, by poprowadzić autobus dowożący dzieci do szczuczyńskiej podstawówki i gimnazjum.

Mężczyzna trafił do izby zatrzymań. Zarzuty mają być mu postawione we wtorek, prawdopodobnie straci też pracę.

Jak podał oficer prasowy policji, autobus, którym przewożeni są uczniowie, należy do urzędu miasta w Szczuczynie. Przypomniał, że od początku roku szkolnego trwa akcja kontroli autobusów dowożących dzieci do szkół i każdy sygnał o podejrzeniach dotyczących stanu trzeźwości kierowców jest sprawdzany.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę