Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Weszli pod pociąg – to było samobójstwo

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem wszczęła śledztwo w sprawie wypadku do którego doszło w poniedziałek w okolicy Czyżewa. Pociąg śmiertelnie potrącił tu dwie osoby. Według ustaleń śledczych mogło to być samobójstwo.

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się około godziny 16:25, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w okolicy miejscowości Czyżew Ruś Kolonia. Pociąg PKP Intercity potracił dwoje ludzi, którzy mieli wejść na torowisko wprost przed niego. Oboje zginęli na miejscu. To prawdopodobnie pochodząca z pobliskiej wsi Regina Ś. (+24 l.) oraz mieszkaniec Czyżewa Kamil K. 

Wszczęte śledztwo przez prokuraturę w Wysokiem Mazowieckiem prowadzone jest w kierunku popełnienia dwóch czynów zabronionych. Pierwszy z art 151 kodeksu karnego dotyczy samobójstwa - kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 

Drugi dotyczy sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy (art. 174 § 1 kk) - kto sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę