Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Galeria Łomża z pierwszą w mieście Pizzą Hut

Główne zdjęcie
Galeria Łomza

Pizza Hut jedna z najbardziej lubianych sieci pizzerii otworzy się w Łomży. Pod koniec roku ma ruszyć jej lokal w „Galerii Łomża”, czyli galerii obok Stokrotki przy rondzie Solidarności.

Jak poinformował branżowy serwis propertynews.pl Pizza Hut zajmie lokal o powierzchni  około 120 mkw. Galerii Łomża z portfolio grupy Bergold. To pierwsza galeria, która powstała w Łomży. Składa się z trzech niezależnych budynków. Jeden z nich zajmuje Stokrotka, do dwóch kolejnych klientów przyciągaj  Rossmann, Pepco i salon Empik. Niedawno w galerii  otworzono duże centrum zabaw dla dzieci KrokoSpoko. Teraz zapowiedziano otwarcie w Galerii Łomża pierwszej w mieście restauracji Pizza Hut. Ma ruszyć na koniec roku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę