Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Ulica Kazimierza Wielkiego

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Ma 635 i pół metra długości, 6 m szerokości, obustronne chodniki oraz zjazdy do przyległych działek. Na Osiedlu Wschód oddano do użytku ulicę Kazimierza Wielkiego, która łączy Wąską i Kierzkową.

W ramach inwestycji wykonano również pełne uzbrojenie techniczne: kanalizację wraz z przykanalikami, sieć oświetlenia ulicznego, sieli teletechniczne oraz przebudowano istniejące na osiedlu sieci energetyczne SN i NN. Koszt ich skablowania w ramach porozumienia pokryła PGE Dystrybucja S.A. Wartość przebudowy sieci energetycznej to 967 067,96 zł. W latach poprzednich wykonano też sieci wodociągowe oraz sieć kanalizacji sanitarnej.

Inwestycja była realizowana w ramach zadania pn. „Budowa nowych ulic na osiedlu Wschód”. Oprócz  budowy ulicy Kazimierza Wielkiego zadanie obejmuje wykonanie przyległych sięgaczy – Stefana Batorego, Władysława Jagieły, Królowej Jadwigi, które mają powstać do końca tego roku. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 4 mln 431 tys, zł, ale w ubiegłym tygodniu premier Mateusz Morawiecki podpisał decyzję przyznającą Łomży dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych rzędu 50% kosztów kwalifikowanych tego zadania. 

230804070022.gif
Foto: fot. UM Łomża
Foto: fot. UM Łomża
Foto: fot. UM Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę