Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Na ratunek „uwięzionej”

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Nietypowe wezwanie otrzymali we wtorkowe przedpołudnie łomżyńscy strażacy. Na balkonie jednego z bloków przy ul. Księcia Janusza zatrzaśnięta została kobieta. Na balkonie „uwięziła” ją jej mała, 2-letnia – córeczka, która została w mieszkaniu sama. To historia z happy endem.

- Zgłoszenie wymagało naszej natychmiastowej interwencji, bo pozostawione bez dziecko mogło znaleźć się w niebezpieczeństwie – tłumaczy brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiej PSP w Łomży podkreślając, że w przypadku „uwięzionej” na balkonie matki dziewczynki  takiego niebezpieczeństwa nie było, bo mieszkanie znajdowało się na parterze.
Strażakom, którzy szybko dojechali na miejsce zdarzenia, udało się otworzyć jedno z okiem mieszkania i w ten sposób „uwolnić” uwięzioną w mieszkaniu samotną dziewczynkę. 
Kondemnat Wilczyński podkreśla, że akcja zakończyła się  happy endem i bez żadnych strat materialnych. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę