Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Najpierw zatrzymali, później pilotowali by mógł jechać szybciej

Policjanci z Łomży opisują akcję, gdy patrol drogówki na sygnałach pilotował dojazd samochodu do szpitala. Wcześniej pędzący drogą krajową nr 61 samochód, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość, zatrzymano do kontroli. Jak się okazało, powodem jego pośpiechu był pasażer wymagający pilnej pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło w weekend w Zaruziu pomiędzy Miastkowem a Rydzewem. Jak przekazuje KMP w Łomży ze względu na prawdopodobny stan zagrożenia życia, policjanci natychmiast podjęli decyzję o włączeniu sygnałów uprzywilejowania i pilotażu auta do łomżyńskiego szpitala. O sytuacji powiadomiony został dyżurny jednostki, który przekazał informację służbom medycznym. 
- Dzięki policyjnej eskorcie mężczyzna bezpiecznie i na czas dotarł do szpitala – podaje Policja.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę