Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przed rokiem Miss, teraz Wicemiss

Główne zdjęcie
Aleksandra Gałązka

Aleksandra Gałązka z Łomży, finalistka wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej, zdobyła tytuł czwartej wicemiss na ogólnopolskiej gali Miss Polski Nastolatek. Ten najważniejszy tytuł i koronę miss zdobyła 18-letnia Magdalena Michalska z miejscowości Orzesze-Zawiść w województwie śląskim. Koronę przekazała jej ubiegłoroczna Miss Polski Nastolatek, Zuzanna Poteraj z Łomży.

Aleksandra Gałązka, jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. W  wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej zdobyła tytuł trzeciej wicemiss, co otworzyło jej drogę do kolejnych etapów konkursu piękność. Podczas półfinałów w podwarszawskich Markach, jury wybrało ją do udziału w gali finałowej. Ta odbyła się w sobotę w Świnoujściu. O tytuł Miss Polski Nastolatek walczyło 26 finalistek w tym trzy finalistki wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej: Aleksandra Czerwińska , Aleksandra Gałązka  i Aleksandra Wacławek. Tym razem tytuł i koronę zdobyła Magdalena Michalska ze Śląska, a z łomżanek najlepiej wypadła Aleksandra Gałązka z Łomży, która zdobyła tytuł czwartej wicemiss. 

Retransmisję gali finałowej Miss Polski Nastolatek 2019 będzie można obejrzeć 17 września na antenie TV4.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę