Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zdrowa żywność z marketów i oszczędzanie? To jest możliwe!

Moda na zdrową żywność trwa w najlepsze. Świadomość potrzeby właściwego odżywiania stale rośnie, dlatego Polacy coraz częściej sięgają po najbardziej wartościowe produkty. W badaniu MANDS aż 40% badanych deklaruje, że kupuje zdrową żywność. Jednak nie wszyscy wybierają takie produkty, często ze względu na cenę. Szczególnie w przypadku ekologicznych artykułów, nierzadko trzeba być przygotowanym na większe koszty. Jak nie przepłacać za zdrową żywność? Dlaczego warto po nią sięgać?

Mądre odżywianie w dobrej cenie

Wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby kupować produkty dobrej jakości, które mają realny wpływ na nasze zdrowie. Warto skorzystać z ofert specjalnych, którymi kuszą największe markety, konkurując ze sobą o każdego klienta. Lista artykułów w niższej cenie jest zawsze wyszczególniona w gazetkach promocyjnych. Zdrowa żywność nierzadko zajmuje szczególne miejsce w takiej ofercie. Ciężko jednak kompletować gazetki promocyjne różnych sklepów, co umożliwia wybór najlepszych cen. Rozwiązaniem jest w tym przypadku korzystanie z serwisów takich jak kimbino.pl, które gromadzą w jednym miejscu oferty najpopularniejszych marketów. Można więc sprawdzić bez wychodzenia z domu, gdzie zdrowa żywność jest w danym tygodniu najtańsza.

Tanie i zdrowe produkty z marketów

Jest wiele produktów z marketów w niższej cenie, które warto wykorzystać w swojej diecie. Wystarczy zapoznać się z ofertą gazetek promocyjnych, aby wybrać tańsze, a jednocześnie dobre jakościowo artykuły. Będzie to również świetna inspiracja w tworzeniu domowego menu na cały tydzień. W przypadku sieci takiej jak Lewiatan gazetka zawsze prezentuje wybrane owoce i warzywa w obniżonej cenie. Na bazie takich produktów można stworzyć zdrowe i zrównoważone posiłki na co dzień. Z kolei korzystając z oferty największych marketów typu Biedronka gazetka to źródło wielu ciekawych pomysłów na urozmaicenie diety. Znajdziemy tam nawet dedykowane serie produktów np. zupy, które przygotowywane ze świeżych i zdrowych składników, stworzono z myślą o zdrowym odżywianiu.

Moda na odchudzanie

Wybierając zdrową żywność, znacznie łatwiej jest utrzymać dietę na co dzień. Jest to ważne szczególnie w przypadku osób zmagających się z nadwagą. Zrzucanie zbędnych kalorii we współczesnym społeczeństwie można uważać nawet za modne zachowanie. To właśnie dlatego popularność na odchudzania stale rośnie. O tym, jak ważny jest ten proces i jak radzić sobie z nadwagą można przeczytać w artykule https://zdrowie.wprost.pl/medycyna/choroby/10208252/jakie-sa-przyczyny-otylosci.html

Czy odchudzanie z produktami pochodzącymi z marketów jest możliwe? Jeśli wybieramy mądrze, to cel realny do osiągnięcia. Oto przykładowe artykuły spożywcze z gazetek, które warto wziąć pod uwagę w swojej diecie:

 • sezonowe owoce i warzywa,

 • pełnoziarniste pieczywo,

 • ryby,

 • najmniej kaloryczne mięso drobiowe,

 • zupy np. Zupy z Naszej Kuchni od Biedronki

 • ekologiczny nabiał,

 • ziołowe herbaty.

Z takimi produktami zdecydowanie łatwiej ułożyć jadłospis korzystnie wpływający na zdrowie i ostateczną wagę. Dużym ułatwieniem jest również fakt, iż takie artykuły często goszczą w gazetkach promocyjnych, dlatego okazji do tańszego kupienia wartościowej żywności jest naprawdę wiele.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę