Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Złapali złodziejki

Dwie kobiety Malwina W. i Klaudia B. trafiły na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Kobiety są podejrzane o kradzieże m.in. w Łomży. W lipcu pod pretekstem uzyskania pomocy, dostały się do wnętrz pomieszczeń mieszkalnych, skąd dokonały zaboru mienia w kwocie 5000 zł.

Z ustaleń prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej postępowania wynika nadto, iż obie kobiety pod koniec sierpnia na ulicy Polowej usiłowały dokonać kradzieży pieniędzy w kwocie 1500 zł. To właśnie po tym zajściu udało się kobiety zatrzymać. 

Śledczy ustalili, że obie dokonały także dwóch kradzieży pieniędzy w kwotach 5000 zł oraz 1500 zł w lutym i sierpniu tego roku na terenie miejscowości Hajnówka.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec Malwiny W. oraz Klaudii B. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę