Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Potrącenie i groźny upadek

Główne zdjęcie
Rondo Kościuszki

Dwie osoby trafiły do szpitala po dwóch zdarzeniach do których doszło niemal w tym samym czasie na ul. Nowogrodzkiej w Łomży. Najpierw na przejściu dla pieszych w okolicy Urzędu Pracy doszło po potrącenia pieszej. Chwilę później kierowca autobusu komunikacji miejskiej miał mocno zahamować przepuszczając karetkę jadącą do tego zdarzenia. Po tym hamowaniu w autobusie upadł starszy mężczyzna, który także trafił do szpitala.

Do potrącenia pieszej przez samochód osobowy marki audi doszło po godzinie 10. Na razie nie są znane okoliczności wypadku. Piesza została zabrana do szpitala przez karetkę pogotowia. Na miejscu pracują policjanci ustalając przebieg i okoliczności zdarzenia. 

Tymczasem autobus komunikacji miejskiej, w którym przewrócił się starszy mężczyzna zatrzymał się na Rondzie Tadeusza Kościuszki. Do poszkodowanego mężczyzny jako pierwsi z pomocą dotarli strażacy, a dopiero później mogła dojechać druga karetka pogotowia, która zabrała go do szpitala. 

230804070022.gif
Foto: Rondo Kościuszki
Foto: ul. Nowogrodzka
Foto: ul. Nowogrodzka
Foto: Rondo Kościuszki
Foto: Rondo Kościuszki

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę