Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Będą zalepiać dziurę w alei Piłsudskiego

Główne zdjęcie
Tak w czerwcu wyglądała dziura w alei Piłsudskiego

W sobotę kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na alei Piłsudskiego. Drogowcy mają zalepiać dziurę w jezdni na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z aleją Legionów a torami kolejowymi. - Wyłączony z ruchu zostanie jeden pas jezdni, a w razie konieczności oba pasy na odcinku od Al. Legionów do ulicy Towarowej – zapowiada Grzegorz Daniluk z ratusza.

Głęboka dziura w alei Piłsudskiego powstała w czerwcu. Miała około 80 cm średnicy i mniej więcej taką samą głębokość. Według drogowców dziura powstała, bo miał zapaść się biegnący pod jezdnią kanał deszczowy. Na początku lipca dziurę prowizorycznie załatano, ale kilka dni temu jezdnia w tym miejscu znowu zaczęła się zapadać. Teraz Grzegorz Daniluk z ratusza poinformował, że na sobotę 31.08.2019 r. zaplanowano usunięcie awarii kanalizacji deszczowej w Al. Piłsudskiego przy wjeździe do firmy Miliśkiewicz. 
- W związku z prowadzonymi pracami wyłączony z ruchu zostanie jeden pas jezdni, a w razie konieczności oba pasy na odcinku od Al. Legionów do ulicy Towarowej – podał Daniluk zaznaczając, że utrudnienia w ruchu potrwają od godz. 4. rano do czasu usunięcia awarii.

Foto: Tak w czerwcu wyglądała dziura w alei Piłsudskiego
Foto: Tak w czerwcu wyglądała dziura w alei Piłsudskiego
Foto: Tak w czerwcu wyglądała dziura w alei Piłsudskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę