Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Korki w Łomży i Piątnicy

Od rana są problemy z przejazdem przez Piątnicę, w której drogowcy rano rozpoczęli szybki remont głównej ulicy, którą prowadzi droga krajowa nr 61 z Łomży w kierunku Grajewa. Zaplanowane na dziś i jutro prace obejmują odcinek drogi od starego mostu przez Narew wraz z głównym skrzyżowaniem w Piątnicy i fragment jezdni w kierunku Kisielnicy. Policjanci spodziewają, że po południu utrudnienia w Piątnicy, ale i w Łomży będą jeszcze większe.

W Piątnicy drogowcy remontują środkowy pas jedni prowadzący do skrzyżowania. Ruch samochodów na fragmencie drogi odbywa się wahadłowo. Od rana korki tworzą się także na ulicy Zjazd w Łomży i okresami sięgają za Rondo Tadeusza Kościuszki.  


Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży mówi, że policjanci cały czas kontrolują sytuację na drodze, ale spodziewają się, że po południu utrudnienia w ruchu przez Piątnicą i Łomżę będą jeszcze większe.  Ma to związek z remontem drogi w Piątnicy, ale także remontem ul. SWosjak Polskiego w Łomzy oraz z tradycyjnie większym na początku weekendu ruchem samochodów jadących przez Łomżę na Mazury. To ostatni weekend wakacji więc także w niedzielę ruch tym razem w kierunku Warszawy może być jeszcze większy.   

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę